Zahájení školního roku

Všechny děti přijaté do MŠ jsou automaticky přihlášeny ke školnímu stravování.
Případné odhlášení stravování (vzhledem k pozdějšímu nástupu) volejte od  24.8. do 30.8. 2021 na tel. č. školní kuchyně: 515 547 217 v době od 7.00 do 12.30 hod.

Případné změny školní docházky (vzhledem k zaměstnání rodičů) vyřizuje ředitelka školy osobně nebo na tel. č. mateřské školy:          515 547 218

Při nástupu dítěte do MŠ rodiče podepíší ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o zdravotním stavu dítěte.

V měsíci ZÁŘÍ budou vystaveny 2 složenky:
na úplatu za předškolní vzdělávání (600.- Kč) a stravování dle věku dítěte (35.- Kč, OŠD – 40.-Kč/den) a na platbu SPŠ (kulturní a sportovní akce dětí) ve výši 1 500.- Kč., u nově přijatých dětí + 60.-Kč (hrníček na celodenní pití).

Rodičům doporučujeme přinést do skříňky: 2 ramínka na pověšení oblečení, 2x kapesníčky v boxu, balení obyčejných bílých ubrousků.    

DOPORUČUJEME:

Oblečení dětí: je vždy nutné přizpůsobit ročnímu období, teplotám ve třídách i venku. Je nutné vyvarovat se takovému oblečení, které dělá dětem potíže při úpravě, zapínání (šle u kalhot, sukní, košile se spoustou knoflíků…). Vždy dbejte na volnost a pohodlí oděvu pro pohyb dítěte, taktéž jeho samostatnost při sebeobsluze. Oblečení doporučujeme označit jménem, značkou dítěte. Předejdete záměnám, ztrátám.

Obuv: pevné papuče, sportovní boty na pobyt venku, zimní a nepromokavá obuv dle počasí, sandály přes patu.

Náhradní oděv: (zůstává ve skříňce, průběžně jej kontrolujte) ponožky, kalhotky – slipy, tričko, elasťáky, pláštěnka.

Oděv do třídy: hrací kalhoty, tepláky, elasťáky – jen do pasu, sukýnka, ponožky, papuče, tričko, krátké kalhoty.

Oděv na pobyt venku: ponožky – legíny (punčocháče), tepláková – šusťáková souprava, oteplovačky, zimní doplňky, rukavice- palčáky na gumě, náhradní rukavice, vhodná obuv dle počasí, krátké kalhoty.

Oděv na spánek: pyžamo, noční košilka, „plyšáček“ (nové děti), který zůstává v lůžkovinách dítěte pouze do Vánoc.