Zpráva z KHS JMK

Dobrý den, paní ředitelko, pane řediteli
vzhledem k tomu, že vyhodnocení žáci/studenti Vaší školy MŠ Bořetická 7, modré třídy byli do dne 14.1.2022 v kontaktu s osobou, která je COVID-19 pozitivní, byly u Vámi sdělených kontaktů epidemiologickým šetřením shledány důvody pro karanténní opatření minimálně na 5 dní od data posledního kontaktu.

Povinnost podrobit se karanténě a případně RT-PCR testování se vztahuje nově i na osoby plně očkované proti onemocnění Covid-19i na osoby, které již onemocnění Covid-19 prodělaly. Karanténní opatření zahrnují domácí karanténu minimálně po dobu 5 dnů, tedy do 19.1.2022 včetně (dle data posledního kontaktu).
Karanténní opatření stanovené ve smyslu §2 odst. 7 písm. a) z.č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, se nařizují v minimální délce 5 dní od data posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.


DÁLE: vzhledem k nařízené izolaci pedagogických pracovníků (obě učitelky), je provoz MODRÉ TŘÍDY  UZAVŘEN do 21.1.2022 (pá – včetně). Žádáme rodiče, aby nahlásili docházku dětí od pondělí 24.1.2022. V případě déle trvající PN učitelek budou následně přihlášené děti rozděleny do provozu ve zbývajících třídách. Děti musí být minimálně 2 dny zcela bez příznaků jakéhokoliv onemocnění!!!

Pro vyřízení OČR využijte žádost na : www.khsbrno.cz